Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

Horror në Britani, kalimtarit i vihet flaka duke ecur (VIDEO E RËNDË)

Horror në Britani, kalimtarit i vihet flaka duke ecur (VIDEO E

Një ngjarje e rëndë dhe e pazakontëështë raportuar në Britani.

Mediat e huaja raportojnë se njëkalimtari i është vënë zjarri në mes të rrugës në Birmingham të Britanisë, teksa po kthehej në shtëpi nga një xhami. Pamjet e kamerave të sigurisë tregojnë kalimtarin duke biseduar me një burrë në rrugë dhe pasi ai largohet, trupi i tij merr flakë.

Kalimtari pësoi djegie në fytyrë, pasi u spërkat me një substancëM pas orës 19:00 të ditës së djeshme.

Autoritetet britanike janë duke hetuar rastin, pasi një sulm i ngjashëm ka ndodhur pak kohë më parë, ku një 82-vjeçari i është vënë flaka jashtë një xhamie në Londër.

 

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore