Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Greva e urisë së naftëtarëve/ Pas 18 ditësh dalin burrat, në godinë “ngujohen” gratë naftëtare

Greva e urisë së naftëtarëve/ Pas 18 ditësh dalin

Naftëtarët e Ballshit kanë dalë nga greva e urisë pas 18 ditësh, duke u zëvendësuar nga gratë naftëtare.

Nga takimi i djeshëm mes tyre dhe përfaqësuesve të kompanisë së uzinës nuk u arrit asnjë marrëveshje.

Kreu i Sindikatës së Naftëtarëve, Sokol Dautaj shprehet se në takim u dhanë vetëm premtime boshe nga ata që lidhën kontrata dy muaj më parë. Gjithashtu ai theksoi se greva do të vijojë, por do të ndërrohen grevistët.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore