Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kryesoret

Sherri në Bulqizë, policia jep detaje: U sulmuan dy vëllezër me thikë, largohet autori

Policia ka dhënë detaje në lidhje me sherrin e ndodhur pak më herët në Bulqizë, duke zbuluar se janë sulmuar me thikë dy vëllezër.

Uniformat blu sqarojnë se vëllezërit e moshës 19 dhe 22 vjeç, janë goditur nga një person i tretë, i cili aktualisht ndodhet në kërkim

Mësohet se një prej vëllezërve, 19-vjeçari, është në gjendje të rëndë është transportuar drejt Tiranës, ndërsa tjetri ndodhet në spitalin e Bulqizës.

Ende nuk dihen arsyet pse ndodhi sherri.

Njoftimi i policisë

Rreth orës 20.00, në qytetin e Bulqizës, dyshohet se pas një konflikti për motive të dobëta shtetasi E.T., ka plagosur me mjet të mprehtë (thikë) shtetasit D.N., dhe A. N., (vëllezër), të cilët po marrin ndihmë mjekësore në spital dhe ndodhen jashtë rrezikut për jetën.

Pas ngjarjes autori i dyshuar është larguar menjëherë dhe në ndjekje të tij janë vënë forcat e policisë.

Grupi hetimor vijon hetimet për zbardhjen e rrethanave të plota të ngjarjes.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore