Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kryesoret

Sherr me thika mes të rinjve në Bulqizë, i plagosuri rëndë transportohet me helikopter drejt Tiranës (VIDEO)

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në qytetin e Bulqizës.

Një sherr mes të rinjve ka përfunduar me plagosjen rëndë të njërit prej tyre.

Bëhet me dije se sherri ka degjeruar deri në nxjerrjen e thikave, ku dhe është lënduar një prej tyre.

Ende nuk dihen shkaqet që shtynë në këtë sherr. I riu po dërgohet me urgjencë me helikopter drejt Tiranës.

Policia ka shkuar menjëherë në vendngarje për zbardhjen e plotë të situatës.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore