Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kryesoret

Nis të shtunën, si do të aplikojnë online shqiptarët për fluturimet (video)

Të gjithë shqiptarët jashtë territorit të vendit, të cilët dëshirojnë q të kthehen në shtëpi mund të bëjnë rezervimin nëpërmjet sistemit online.

Kryeministri Edi Rama lajmëroi se ky sistem është gati e gjithashtu postoi një video ku ministrja e re e Infrastrukturës dhe Energjisë shpjegon procedurat e riatdhesimit.

"?SISTEMI ONLINE PËR REZERVIMIN E RIATDHESIMIT ËSHTË GATI PËR T'U AKSESUAR.

?www.airalbania.com.al/sq/reparation-information

TË SHTUNËN AIR ALBANIA FLUTURON DREJT ROMËS DHE MË PAS NË MILANO, BARI, FRANKFURT, PARIS DHE LONDËR.

Ministrja e Belinda Balluku shpjegon procedurat e riatdhesimit, si dhe kostot mëse të arsyeshme që qytetarët do të duhet të paguajnë në këtë proces, ku faturën e akomodimit e të shërbimit Anti-COVID në hotel do ta paguajë shteti dhe individët e riatdhesuar do të paguajnë vetëm 7? në ditë për ushqimin.", ishte mesazhi i Ramës.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore