Zbulohet shuma e çmendur/ Ronaldo e ‘paguan’ Georginën, ja sa i jep në muaj (FOTO)

Pasi u bë lajm në media për pjesëmarrjen e saj në Festivalin e Sanremo ku ishte një nga prezantueset e festivalit, Georgina Rodriguez, vazhdon të tërheqë vëmendjen edhe në Spanjë.

Partnerja e futbollisti të njohur, Cristiano Ronaldo është një nënë e përkushtuar e fëmijëve të saj me portugezin, por ajo edhe “paguhet” për këtë.

Telecinco” ka zbuluar se sa është shuma që Georgina merr nga Cristiano çdo muaj për shpenzimet e saj dhe për të kujdesur për fëmijët e tyre.

Shuma që ajo merr nga futbollisti i Juventusit shkon nga 50,000 në 100,000 euro.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.