Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kryesoret

Pamje ekskluzive/ Berisha ikën në Vjenë, braktis PD-në dhe protestuesit (VIDEO)

Pamje ekskluzive/ Berisha ikën në Vjenë, braktis PD-në dhe

Partia Demokratike është në kulmin e betejës së saj politike, ku duket se po del e humbur pasi zgjedhjet e 30 qershorit do të zhvillohen sepse Kolegji Zgjedhor rrëzoi dekretin e Presidentit Ilir Meta.

Por duket se Lulzim Basha do ta drejtojë i vetëm revolucionin anti-Rama, pasi 4 ditë para zgjedhjeve e ka braktisur “babai” i tij politik, Sali Berisha.

Ish-kryeministri në një video ekskluzive të Gazeta SHQIP shihet duke u larguar nga Shqipëria me një avion të “Austria Airlines”.

Destinacioni i kryerevolucionarit që donte me çdo kusht “kokën” e Ramës është Vjena, ku shkon shpesh për t’u relaksuar.

Berisha ka mbledhur kështu plaçkat duke braktisur kauzën dhe protestuesit e PD, dhe po ikën urgjentisht për arsye të panjohura drejt kryeqytetit austriak.

Në video ish-kryeministri shihet se është i pashoqëruar nga askush dhe del nga një furgon, që duhet të jetë venë posaçërisht në shërbim të tij.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore