Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Ndryshe

Matura më zjarr në Shqipëri? Jo, jooo shihni çmendurinë në Norvegji! (Foto)

Tre javë në shthurje totale. Kështu festohet në Norvegji përfundimi i vitit shkollor nga adoleshentët.

Nëse mendonit se festimet më të zjarrta ishin maturat me mjete luksoze dhe alkool në Shqipëri, do e kuptoni se gaboheshit kur të shihni fotot në këtë artikull.

Aty mund të shohësh festa të çmendura ku të gjithë pinë dhe ku marrëdhëniet seksuale mes të rinjve kryhen edhe në publik.

Këto janë vetëm disa nga elementët e ?çmendurisë? që karakterizon këto festa. Studentët duhet të plotësoni një seri sfidash brenda këtyre tre javëve për t?u futur më pas në jetën e të rriturve.

Festimet nisin në mesin e muajit prill, gjatë semestrit të fundit, ndërsa planifikimet bëhen muaj më përpara.

[gallery ids="764529,764535,764543,764544,764542,764537,764545,764538,764539,764540,764534,764533,764532,764536,764531,764530"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore