Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Gjuajtën Ramën me vezë, Prokuroria kërkon dënimin e studentëve

Prokuroria ka kërkuar dënimin me punë në komunitet të 8 studentëve që goditën kryeministrin Edi Rama me vezë. Sipas akuzës, ata duhet të dënohen me 60 orë pune në publik.

Ata akuzohen për "goditje për shkak të detyrës" dhe "kundërshtim të forcave të policisë".  Ndërsa studentët kanë deklaruar se janë kundër kërkesës së prokurorisë.

27 shkurt 2017 (gazeta-Shqip.com)

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore