POLITIKË

Nishani: Marrëdhëniet shqiptaro-serbe të udhëhiqen nga Kosova

Presidenti i Republikës, Bujar Nishani ka deklaruar se marrëdhëniet shqiptaro-serbe duhet të udhëhiqen nga Kosova. Në një intervistë të  dhënë për RTV Dukagjinit në...
REKLAMË!UPS
REKLAMË!baner-revista-saras

NA GJENI EDHE KËTU

638,515FansaNa ndiqni
3,283NdjekësitNa ndiqni

Horoskopi

REKLAMË!SIGURIMI I JETËS SË NXËNËSVE DHE STUDENTËVE
REKLAMË!EasyPay
REKLAMË!Union Bank kombetarja