Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Zgjedhje 2021

Sondazhi/ Sa deputetë mendoni se do të sigurojë LSI në zgjedhjet e 25 Prillit?

Sondazhi/ Sa deputetë mendoni se do të sigurojë LSI në

Lëvizja Socialiste për Integrim konkurron e vetme në zgjedhjet e 25 prillit. Ajo nuk doli në një koalicion të përbashkët me PD-në me synimin për të maksimizuar votat e saj.

Gjatë kësaj fushate të LSI-së po vihet re një përçarje brenda kësaj partie, ku shumë simpatizantë apo anëtarë të saj po i largohen duke u bashkuar me PS-në.

Ndërsa së fundmi po vihet re edhe një përçarje brenda vetë LSI-së ku dukshëm drejtuesit  më të lartë të kësaj partie po dalin edhe kundër kandidatit të tyre në Vlorë, kryesuesin e listës, Luan Rama. Kjo i ka lëkundur pozitat e kësaj force në prag të zgjedhjeve parlamentare.

Gazeta “Shqip” po i drejtohen qytetarëve të saj me sondazhin se: Sa deputetë mendoni se do të arrij të sigurojë LSI në zgjedhjet e 25 prillit?

Më poshtë sondazhi dhe tre opsionet se sa vende në Parlamentin e ardhshëm do të fitojë kjo parti politike.

Poll

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore