Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Zgjedhje 2021

Sondazh në 3 pas mesnate/ Rama poston videon e humoristëve shkodranë: E dona, e dona një vajzë

Sondazh në 3 pas mesnate/ Rama poston videon e humoristëve

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka publikuar një video humoristike për një mesazh për të votuar kandidaten e PS në Shkodër, Edona Bilalin.

Në video shfaqen dy aktorë humori shkodranë, Zyliha Miloti dhe Besnik Çinari, njëri me flamurin e PD e tjetrin të PS, dhe një telefonatë i zgjon në orën 3 të mëngjesit për sondazh. 

Burri nuk i jep përgjigje pasi thotë se nuk i tregon as gruas së tij për kë voton. Në humor çinari thekson se e kena shtatë djem dhe se e dojnë një vajzë. Më pas çifti thotë se do një vajzë, dhe emrin t’ia vendos e dona, si Edona Bilali e PS.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore