Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Zgjedhje 2021

Kandidoi në zgjedhjet e 25 prillit nën logon e PD-së, futbollisti që nuk u bë dot deputet

Kandidoi në zgjedhjet e 25 prillit nën logon e PD-së, futbollisti

Gentjan Muça futbollisti që kandidoi për deputet në listat e Partisë Demokratike nuk arriti do të futet në Kuvend pasi nuk ka siguruar votat e nevojshme.

Në listat e partive të mëdha në zgjedhjet e 25 prillit, u vunë re emra të ndryshëm nga fusha të ndryshme. Në listën e Partisë Demokratike nuk munguan as futbollistët.

Kandidoi në zgjedhjet e 25 prillit nën logon e PD-së, futbollisti

Një ndër futbollistët e njohur është, Gentja Muça, i cili kandidonte për deputet në Tiranë. Por ajo nuk arriti që të futet në Kuvend pasi nuk ka siguruar votat e nevojshme.

Në përfundim të numërimit në Tiranë, Muça ka arritur të sigurojë vetëm 2026 vota. kujtojmë se ish-mbrojtësi i Tiranës dhe aktualisht lojtari i Prishtinës në Kosovë, renditej i 28 në listën e demokratëve të kryeqytetit.

Kandidoi në zgjedhjet e 25 prillit nën logon e PD-së, futbollisti

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore