Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Zgjedhje 2021

Kandidati i LSI, Bregu: Qytetarët e Tiranës duan parkim, Veliaj ndërton korsi biçikletash

Kandidati i LSI, Bregu: Qytetarët e Tiranës duan parkim, Veliaj

Kandidati i LSI-së për Tiranën, Vojo Bregu me anë të një postimi në rrjetet sociale ka sulmuar kryebashkiakun Erjon Veliaj sa i përket qarkullimit të makinave, që sipas tij me krijimin e korsive të dedikuara për biçikletat ka krijuar një trafik të rënduar në metropolin shqiptar.

“Ndërkohë që Veliaj ndërton korsi biçikletash, qytetarët duan parkim”, është mesazhi i Bregut në foton e postimit që e shoqëron me trafikun e rënduar të makinave në zonën pranë stadiumit “Dinamo”.

Më tej në postimin e tij, Bregu shkruan se “një zgjidhje gjoja ekologjike për qytetin, që u shit si masë lehtësuese për lëvizjen e qytetarëve, dhe si arritje propagandistike e kryebashkiakut mbi biçikletë, u bë tmerri i parkimit dhe trafikut në kryeqytet. Qytetarët nuk duan spote propagandistike dhe çmime imagjinare ndërkombëtare, duan zgjidhje efiçente për parkimin,ndotjen, trafikun”.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore