Browsing Tag

Bote

Lajme bote shkurt

Shqetësimet për Greqinë tronditin tregjet globale Tregjet e aksioneve shënuan dje rënie për të dytën ditë me radhë, për shkak të…

Lajme bote shkurt

Risia  Pekini dhe Pheniani shënojnë krisjet e para Që prej luftës së Koresë në vitet pesëdhjetë të shekullit të shkuar, që ndau…