Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Zyrtare/ Thiago prezantohet tek Liverpool: Kisha kohë që e prisja

Zyrtare/ Thiago prezantohet tek Liverpool: Kisha kohë që e prisja

Liverpool ka konfirmuar blerjen e Thiago Alcantara nga Bayern Munich për 25 mln paund.

U zyrtarizua të enjten në mbrëmje se kampionët e Premier League kishin finalizuar negociatat me gjigandët gjermanë pas një vere të tërë spekullimesh që lidhnin Thiago-n me Anfield.

Fjalët e para të Thiago-s si lojtar i Liverpool ishin: “Është një ndjenjë e papërshkrueshme, e kam pritur këtë moment për shumë kohë dhe jam i lumtur që jam këtu.

Kur vitet kalojnë ti kërkon të fitosh më shumë, dhe kur fiton nuk ngopesh. Dhe mendoj se ky klub është i duhuri për mua. Dua të fitoj të gjithë trofetë e mundshëm,” tha Thiago.

Zyrtare/ Thiago prezantohet tek Liverpool: Kisha kohë që e prisja

Zyrtare/ Thiago prezantohet tek Liverpool: Kisha kohë që e prisja

Zyrtare/ Thiago prezantohet tek Liverpool: Kisha kohë që e prisja

Zyrtare/ Thiago prezantohet tek Liverpool: Kisha kohë që e prisja

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore