Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Zyrtare/ Shkarkoi Orges Shehin, ky do të jetë trajneri i ri i Kukësit

Zyrtare/ Shkarkoi Orges Shehin, ky do të jetë trajneri i ri i

Klubi i Kukësit ka prezantuar në krye të stolit Skënder Gegën. Tekniku kampion me Partizanit ka gjetur marrëveshjen me skuadrën verilindore dhe do të marrë drejtimin e nënkampionëve të Shqipërisë.

Ai ka patur dhe më herët diskutime me presidentin Safet Gjici, por më në fund palët kanë gjetur gjuhën e përbashkët. “Klubi i Kukësit njofton se trajneri i ri i skuadrës, do të jetë Skënder Gega, pasi palët kanë arritur ditën e sotme akordin.

“Prezantimi i trajnerit të ri, do të bëhet ditën e hënë në sallën e konferencave në stadiumin “Air Albania”, në orën 11:00. Klubi i uron mirëseardhjen trajnerit Gega dhe suksese me ekipin tonë!”, – shkruajnë verilindorët.

Njoftimi i klubit

“Kukësi njofton se trajneri i ri i skuadrës, do të jetë Skënder Gega, pasi palët kanë arritur ditën e sotme akordin. Prezantimi i trajnerit të ri, do të bëhet ditën e hënë në sallën e konferencave në stadiumin “Air Albania”, në orën 11:00. Klubi i uron mirëseardhjen trajnerit Gega dhe suksese me ekipin tonë!”, është njoftimi.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Në Fokus

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore