Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

ZYRTARE/ Shaqiri dhe Xhaka përballen me Kosovën, ja kur do të luhet ndeshja

ZYRTARE/ Shaqiri dhe Xhaka përballen me Kosovën, ja kur do të

Tashmë është zyrtare. Kosova do të përballet me Zvicrën në një takim miqësor që të do të zhvillohet me 29 mars.

Kombëtarja zvicerane ka vulosur gjithçka përmes një postimi në Twitter.

Zvicra do të përballet edhe me Anglinë. Takimi me “3 Luanët” do të luhet më 26 mars. Për sa i përket përballjes ndaj dardanëve, ajo do të zhvillohet në stadiumin e Zyrihut.

Një duel special ky, duke pasur parasysh faktin, se Zvicra, ka në përbërje një numër të konsiderueshëm futbollistësh me origjinë shqiptare. E gjithë vëmendja do të jetë padyshim te Shaqiri dhe Xhaka.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore