Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Zyrtare/ Pep Guardiola merr vendimin e rëndësishëm

Zyrtare/ Pep Guardiola merr vendimin e rëndësishëm

Nuk ka më dyshime. Pep Guardiola do të vazhdojë gjatë punën e tij në pankinën e Manchester City.

Trajneri spanjoll dhe klubi anglez kanë gjetur gjuhën e parbashkët, duke zgjatur në kohë bashkëpunimin.

Guardiola firmosi kontratën e re deri në vitin 2023.

Ka qenë vetë klubi i Manchester City që ka zyrtarizuar rinovimin me anë të një njoftimi për mediat.

Pavarësisht se rezultatet në këtë sezon nuk kanë qenë nga më të mirat, tekniku ka mbështetjen e drejtuesëve të klubit.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore