Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Zyrtare/ Mike Tyson do të rikthehet në ring, caktohet data dhe kundërshtari

Zyrtare/ Mike Tyson do të rikthehet në ring, caktohet data dhe

Nuk ka më dyshime, zërat e shumtë që qarkullonin prej kohës tashmë janë bërë realitet.

Legjenda e boksit, Mike Tyson, kthehet në ring. Ish-kampioni absolut i peshave të rënda do të sfidojë Roy Jones Jr në një duel ekzibicioni me tetë raunde më 12 shtator.

“Iron Mike” e la të kuptohej pak muaj më parë se po përgatiste kthimin e madh, me anë të një video të shkurtër që u postua në profilin e tij në Instagram, ku shfaqej duke u stërvitur intensivisht nga trajneri i tij.

Në fund të videos, Tyson iu drejtua kameras dhe shpalos objektivin: “U ktheva!” Takimi i tij i fundit në boksin profesionist, daton 15 vite më parë, pra që në 2005-n.

Zyrtare/ Mike Tyson do të rikthehet në ring, caktohet data dhe

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore