Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

ZYRTARE/ Gareth Bale vishet me fanellën e Tottenham, fjalët e para që tha për tifozët

ZYRTARE/ Gareth Bale vishet me fanellën e Tottenham, fjalët e para

Tashmë është gjithçka zyrtare, Gareth Bale është lojtari më i ri i Tottenham. 

Pas shumë zërave Bale firmosi me klubin anglez dhe veshi fanellën e bardhë.

Foton e parë e ka postuar vetë lojtari në Instagram. 

Bashkangjitur fotos, sulmuesi uellsian ka dhe një mesazh për tifozët e Ëhite Hart Lane.

"Për të gjithë tifozët e Spurs, pas 7 vitesh rikthehem," shkruajti ai. 

Bale do të jetë tani në urdhrat e Jose Mourinho-s pas disa vite të suksesshme tek Real Madrid ku fitoi 4 Champions League. 

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore