Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Zbulohet data kur do të riluhet Nice-Marseille

Zbulohet data kur do të riluhet Nice-Marseille

Pas dënimeve që mori ndaj dy klubeve për aktet e dhunës që ndodhën në sfidën e javës së 3-të të Ligue 1 Nice-Marseille ku më e penalizuara ishte skuadra e trajnerit Galtier, komisioni i Disiplinës në federatën franceze të futbollit ka vendosur edhe ditën dhe orën se kur do të riluhet sfida.

Ndeshja edhe pse u ndërpre në minutën e 74-t dhe me rezultatin 1-0 në favor të Nice do të riluhet nga fillimi dhe në fushë neutrale në datën 27 tetor në orën 21:00 në një fushë që mbetet ende për t’u përcaktuar.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore