Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Zaniolo humbet Euro 2021, por synon të rikthehet në fushë para fundit të sezonit

Zaniolo humbet Euro 2021, por synon të rikthehet në fushë para

Europiani është një histori e mbyllur për Nicolo Zaniolon i cili për shkak të dëmtimit të gjatë nuk do të grumbullohet nga trajneri i Italisë Roberto Mancini për Euro 2021, megjithatë talenti i Romës nuk kërkon ta mbyllë këtë sezon pa zbritur qoftë edhe njëherë të vetme në fushë.

Aktualisht mesfushori i avancuar po stërvitet me skuadrën e të rinjëve të Romës dhe dëshira e Zaniolos është të jetë gati për të luajtur me Romës përpara javës së 38-të të Serie A.

Por pavarsisht dëshirës së Zaniolos klubi i Romës me këshillimin edhe të mjekëve të skuadrës mund të vendosë të mos rrezikojë duke e lënë Zaniolon të përgatitet sa më mirë në verë për të qenë në formën optimale për fillimin e sezonit të ri.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore