Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Ylli i futbollit flet për përdhunimin e shqiptares: Ajo ishte dakord që të...

Ylli i futbollit flet për përdhunimin e shqiptares: Ajo ishte dakord

Robinho i ka mohuar edhe një herë tjetër akuzat që janë ngritur ndaj tij. Sulmuesi brazilian, i cili është dënuar në Itali me 9 vite burg për dhunë seksuale, tha se “krimi” i tij i vetëm është fakti që nuk u tregua besnik ndaj bashkëshortes së tij.

Në një intervistë për “UOL Esporte”, ish-lojtari i Real Madrid, Manchester City dhe Milan tha: “Gabimi i vetëm ishte se nuk i qëndrova besnik gruas. Nuk kam përdhunuar, nuk kam abuzuar me askënd”.

Intervista e Robinho vjen një ditë pasi Santos i prishi kontratën e saponënshkruar për shkak të presionit nga shoqata të ndryshme, të cilat thanë se ishte e papranueshme të blihej një futbollist i dënuar nga drejtësia italiane.Robinho dhe një miku i tij u dënuan nga Gjykata e Milanos me akuzën e përdhunimit kolektiv të një shqiptareje në vitin 2013, gjatë një feste në disko. Braziliani pranoi në intervistë se ka pasur kontakte intime me shqiptaren, por jo marrëdhënie seksuale.

“Ajo ishte dakord që të prekeshim dhe vetëm kaq ndodhi. Unë ika pastaj në shtëpi, ajo qëndroi në disko me miqtë e saj. Shokët më thanë të nesërmen se me dakordësinë e saj kishin kryer marrëdhënie seksuale me të. Më pas, kishin shkuar në një tjetër disko. Nuk e di çfarë kanë bërë ata sepse nuk mund të flas për ta. Unë di se çfarë kam bërë vetë me vajzën dhe ato që kam bërë kanë qenë me dëshirën e saj”, tha Robinho.Ylli i futbollit flet për përdhunimin e shqiptares: Ajo ishte dakordYlli i futbollit flet për përdhunimin e shqiptares: Ajo ishte dakord

 

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore