Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Wenger e zbulon: Ronaldo arriti marrëveshje me Arsenalin, i dhashë fanellën e hëngra drekë me të

Wenger e zbulon: Ronaldo arriti marrëveshje me Arsenalin, i dhashë

Arsene Wenger ka vazhduar jetën e tij brenda futbollit në rolin e drejtorit të zhvillimit të FIFA-s, dhe duke qenë se puna e tij është larg nga fusha e blertë, ka gjetur ku për të publikuar autobiografinë e tij.

Francezi e thotë hapur që një prej lojtarëve që pendohet me të cilin nuk arriti marrëveshje, ishte Cristiano Ronaldo, me të cilin Arsenal e kishte një marrëveshje.

“Kishim një marrëveshje me Sporting Lisbon, por Manchester United mori Querioz si asisten, dhe me të ata mundën të kalonin marrëveshjen me Red Devils. Fillimisht, e kishim një marrëveshje. Kishte fanellën e Arsenal, dhe madje hëngra drekë me të dhe mamanë e tij,” zbuloi ish-trajneri i Arsenal.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore