Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

VIDEO / Vedat Murriqi i jep sërish shpresë Mallorcas, shihni golin e tij...

VIDEO / Vedat Murriqi i jep sërish shpresë Mallorcas, shihni golin e

Vedat Muriqi zhbllokon ndeshjen Mallorca-Valenacia. Pjesa e parë përfundoi në barazim pa gola.

Ndërkohë, sulmuesi dardan kaloi skuadrën ishullore në avantazh në minutën e 64-t. Muriqi shfrytëzoi një krosim të koreanit Kang-In Lee dhe me kokë dërgoi topin në rrjetën kundërshtare.

Ky është goli numër 14 sezonal në La Liga për 29-vjeçarin nga Prizreni, i cili po zhvillon sezonin më të mirë në aspektin personal.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore