Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

VIDEO/ Vdes futbollisti 24-vjeçar, momenti kur pësoi atak kardiak gjatë ndeshjes

VIDEO/ Vdes futbollisti 24-vjeçar, momenti kur pësoi atak kardiak

Një lajm tronditëse vjen nga Portugalia ku futbollisti 24-vjeçar Aleks Apolinario ka ndërruar jetë, pas sulmit në zemër që pësoi disa ditë më parë, teksa ishte duke luajtur me skuadrën e tij.

24-vjeçari u shemb në fushë gjatë ndeshjes mes Alvercës dhe Almerias në Ligën e Tretë të Portugalisë, disa ditë më parë, por pas qëndrimit disa-ditor në spital, nuk ka mundur të mbijetojë.

Më poshtë video, ku futbollisti i ri pësoi atak kardiak në fushë.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore