Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

VIDEO/ U eliminua nga gara, trajneri e befason duke i propozuar “LIVE” për martesë

VIDEO/ U eliminua nga gara, trajneri e befason duke i propozuar

Zhgënjimi i humbjes nga gara që e detyroi të mos futej në Lojërat Olimpike Tokio 2020, i është larguar menjëherë nga fytyra atletes argjentinase.

Sportistja Maria Belen Perez po jepte një intervistë për mediat pas garës, kur pas krahëve të saj u shfaq papritur trajneri.

Lucas Guillermo qëndronte pas saj me një pankartë të vogël në duar ku shkruhej: “Dëshiron të martohesh me mua?”

Kur Marina ktheu kokën dhe lexoi letrën ajo shtangu dhe buzëqeshja u kthye në fytyrën e saj në punë sekondash pavarësisht eliminimit.

Ajo shpërtheu në lot gëzimi duke iu hedh në krahë trajnerit dhe njëkohësisht të dashurit të saj, duke i thënë “PO” propozimit.Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore