Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

VIDEO/ Trajnerin ‘nuk e mbajnë’ nervat pas humbjes, i ‘futet’ me shkelma tifozit

VIDEO/ Trajnerin ‘nuk e mbajnë’ nervat pas humbjes, i

Everton-Crystal Palace ishte një ndeshje që kishte gjithçka, nga kthimi i ‘çmendur’ i rezultatit, tek momentet pikante me tifozët.

Stuadiumi “Goodison Park” u kthye në një vende feste për vendasit që festuan fitoren pas kthimit të rezultatit nga 0-2 në 3-2. Tifozët festuan por filluan të luanin dhe me nervat e kundërshtarit, duke nxjerrë nga vetja edhe Patric Evrën, teknikun e Crystal Palace.

 

Tekniku francez po largohej nga fusha por një tifoz e provokoi, madje e sulmoi edhe verbalisht, Vieira nuk reagoi fillimisht por më pas u kap me tifozin, madje duke e goditur me shkelm. Momenti u bë viral në rrjetet sociale, ndërsa dukej se Evra ishte nxehur aq shumë sa desh ndërhyja e tifozëve të tjera për të larguar teknikun francez.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore