Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

VIDEO/ Tifozët e Manchester United "pushtojnë" Old Trafford, protestojnë kundër pronarëve

VIDEO/ Tifozët e Manchester United "pushtojnë" Old Trafford,

Tifozët e Manchester United kanë hyrë në fushën e ‘Old Trafford’ pak orë para startimit të sfidës Manchester United.

Ata protestojnë kundër pronarëve Joel dhe Avram Glazer, dhe lëvizja ka nisur që kur Manchester United vendosi të ishte pjesë e ‘Super League’, që më pas e anuloi.
Tifozët që ishin mbledhur jashtë stadiumit, u futën në fushë dhe hodhën flakadanë drejt tribunës kryesore.

Prej cënimit të sigurisë së stadiumit, rrezikohet të mos luhet sot supersfida e javës Manchester United-Liverpool.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore