Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

VIDEO/ Tifozë më specialë të Mesit, djemtë e tij festojnë si të çmendur supergolin e babait

VIDEO/ Tifozë më specialë të Mesit, djemtë e tij

Lionel Mesi ka tifozë në mbarë botën falë klasit të tij. Ylli argjentinas ka rigjetur veten në ndeshjet e fundit të Barcelonës, sidomos ditën e sotme kur shënoi dopietë ndaj Granadas. Golat e tij kanë gëzuar jo më pak dhe djemtë e tij.

Kur “Pleshti” shënoi golin e dytë personal me një goditje perfekte dënimi, dy djemtë e tij nuk janë përmbajtur duke festuar supergolin e babait të tyre.

Me dopietën e sotme, Mesi është ngjitur në vendin e parë të golashënuesve të këtij sezoni në La Liga, ndërsa Barcelona e sheh veten në vendin e tretë në kampionat duke lënë pas një periudhë të errët rezultatesh negative.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore