Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

VIDEO/ Spektakël në derbin e Milanos, përballje e fortë Ibra-Lukaku

VIDEO/ Spektakël në derbin e Milanos, përballje e fortë

Ashtu siç parashikohej, ka qenë spekakolar që në fillim derbi i Milanos, mes Interit dhe Milanit.

Kuqezinjtë të udhëhequr nga Ibrahimovic kryesojnë 45 minutat me shifrat 2-1, falë suedezit.

Në fillim me një penallti dhe më pas, me aksion pas asistit të Leaos, Zllatan Ibrahimovic ka arritur të çojë në dhomat e zhveshjes kuqezinjtë në avantazh.

Nga krahu tjetër nuk ka munguar edhe ragimi zikaltër, por presionet e shumta janë konkretizuar me vetëm një gol atë të Lukakut.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore