Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

VIDEO/ Shqiptari i shënon dy gola Napolit, por nuk mjaftojnë

VIDEO/ Shqiptari i shënon dy gola Napolit, por nuk mjaftojnë

Napoli ka mundur 3-2 Empolin dhe është kualifikuar në çerekfinalet e Kupës së Italisë.

Gjithsesi, ai që shkëlqeu ishte futbollisti i Empolit me origjinë shqiptare, Nedim Bajrami.

Bajmari, i cili luan për U-21 të Zvicrës, realizoi dy gola shumë të bukur, por që nuk kishin vlerë, pasi Napoli arriti të fitonte 3-2 dhe të kalonte në çerekfinale.  

Mesfushori shënoi të parin në minutën e 33-të, ndërsa në minutën e 67 goditi fort nga jashtë zone, duke mos i lënë asnjë shans portierit kundërshtar.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore