Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

VIDEO / Sherr e grushta ka edhe në futbollin e femrave në Shqipëri

VIDEO / Sherr e grushta ka edhe në futbollin e femrave në

Futbolli shqiptar për femra tregoi këtë të diel anën e tij më të errët; sherrin.

Lojtaret e Juban Danjas dhe Apolonisë janë përfshirë në një zënkë masive, ku nuk kanë munguar grushtet mes njëra-tjetrën, deri sa është dashur ndërhyrja e policisë për të shmangur përshkallëzimin e mëtejshëm.

Gjyqtarja e takimit nxorri tre kartona të kuq për protagonistet e sherrit, dy nga lojtaret e ekipit shkodran dhe një për ekipin fierak.

Sa për rezultatin, ndeshja u mbyll 2-3 për skuadrën mike.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore