Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

VIDEO/ Xherdan Shaqiri shënon në portën e Serbisë, Zvicra kalon në avantazh

VIDEO/ Xherdan Shaqiri shënon në portën e Serbisë, Zvicra

Zvicra ka mundur të kalojë në avantazh ndaj Serbisë.

Në minutën e 19-të, Zvicra krijon një kundërsulm, ku Sow lë topin për Shaqirin dhe ylli nga Kosova nuk fal përballë portës serbe.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore