Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

VIDEO / Tifozët ndëshkojnë Kombëtaren, hedhin shishe ndaj polakëve pas golit, arbitri ndërpret ndeshjen

VIDEO / Tifozët ndëshkojnë Kombëtaren, hedhin shishe ndaj

Ajo që ishte një ndeshje e mrekullueshme, po mbyllet në mënyrën më të keqe të mundshme.

Polonia ka ndëshkuar Shqipërinë në minutën e 76’. Pas një harkimi nga krahu i djathtë, Sviderski godet dhe mposht Berishën.

Por goli ka shkaktuar zemërimin e tifozëve, të cilët për herë të dytë kanë hedhur shishe në fushë.

Ndeshja u ndërpre menjëherë, ndërsa gjyqtarët udhëzuan skuadrat të shkojnë në dhomat e zhveshjeve.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore