Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

VIDEO/ Po udhëtonte me biçikletë, McGregor përplaset nga një makinë: Mund të kisha...

VIDEO/ Po udhëtonte me biçikletë, McGregor përplaset nga

Conor McGregor ka pësuar një aksident, ku për fatin e tij të mirë nuk ka rezultuar fatal. Irlandezi ishte duke udhëtuar me biçikletën e tij dhe për shkak se dielli kishte penguar shikimin e drejtuesit të makinës, ai e goditi nga pas.

Ish-kampioni i UFC-së tha se njohurit e tij në sportin e MMA-së i shpëtuan jetën pasi edhe mund të kishte vdekur nga përplasja.

McGregor ka postuar pamjet në rrjetet e tij sociale dhe ka shkruar se dielli kishte vendosur në “kurth” shoferin dhe se ai nuk mund ta shihte, ku dhe shpejtësia e makinës kishte qenë e konsiderueshme.

 

“Faleminderit zot, sot nuk ishte koha ime. Falenderoj mundjen dhe xhudon gjithashtu. Vetëdija gjatë rënies më shpëtoi jetën”, shkruan luftëtari irlandez.

Në videon e postuar në internet, irlandezi dëgjohet duke i thënë shoferit se është gjithçka mirë, ndërsa shoferi i thotë se i vjen plotësisht keq. Më pas McGregor dëgjohet duke thënë: “Kjo ishte e keqe. Unë mund të kisha vdekur.”

Conor McGregor më pas tregon me kamer pantallonat e tij të grisura nga fërkimi me asfaltin. Shoferi i cili kreu aksidentin, merr biçikletën dhe McGregor-in në makinë dhe e dërgon në shtëpi.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore