Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

VIDEO/ "Plas" në Holandë, huliganët sulmojnë familjarët e futbollistëve, lojtarët lënë fushën dhe ngjiten në tribuna

VIDEO/ "Plas" në Holandë, huliganët sulmojnë

AZ Alkmaar humbi 0-1 me West Ham në gjysmëfinalen e kthimit në Conference League.

Me totalin e ndeshjeve që foli 1-3 për anglezët, West Ham tanimë sfidohet me Fiorentinën në finalen e Pragës më 7 qershor.

Përballja e zhvilluar në Holandë nuk ishte e qetë, me tifozët që u bënë protagonistë për keq. Me të fërshëllyer arbitri fundin e ndeshjes, huliganët vendas sulmuan familjarët e futbollistëve miq në tribuna.

Kaq ka mjaftuar që lojtarët e West Ham-it të linin fushën dhe të ngjiteshin në tribuna, duke treguar se familja është e shenjtë. Pamjet po bëjnë xhiron e rrjetit, ndërsa për fat nuk pati asnjë të lënduar rëndë, me policinë dhe sigurinë që vendosën gjithçka nën kontroll pas disa minutave.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore