Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

VIDEO/ Pique ‘sherr’ me gjyqtarin e ndeshjes, ja çfarë kërkonte mrojtësi

VIDEO/ Pique ‘sherr’ me gjyqtarin e ndeshjes, ja çfarë

Barcelonës nuk i ka pëlqyer aspak performanca e gjyqtarit Gil Manzano në El Clasico që u mbyll në të mirë të Ral Madridit me rezultat 2-1.

Në fund të ndeshjes Ronald Koeman dhe Gerard Pique zbriti në fushë për të qortuar gjyqtarin Gil Manzano, sidomos për kohën shtesë.  “Është e tmerrshme, katër minuta …”, e qortoi Piqué gjyqtarin Gil Manzano. Pique  foli për kohën e humbur nga vetë gjyqtari i ndeshjes pas prishjes së kufjes së tij, ku e vonoi ndeshjen për disa momente.

Mbrojtësi nuk luajti asnjë minutë pavarësisht se ishte në listën e skuadrës, por ai nuk hezitoi të zbriste në fushë pikërisht kur Gil Manzano mbylli ndeshjen.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore