Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

VIDEO/ Përballja e titanëve! Shihni si në vetëm 18 sekonda, njeriu më i fortë në botë trondit rivalin

VIDEO/ Përballja e titanëve! Shihni si në vetëm 18 sekonda,

Mariusz Pudzianowski është ish kampion i "World Strongest Man" në vitet 2002, 2003, 2005, 2008 dhe sot ai është përkushtuar në MMA.

Kampioni polak, u përball në një event të madh të luftimeve në Lodz ku arriti të shkatërronte një rival edhe mê të fortë se vetja.

Serigne Ousmane Dia duhej të ndeshej me ish më të fortin e botës që në mars, por u shty për probleme shëndetësore të sportistit me ngjyrë.

Gjithsesi dueli u zhvillua dhe përfundoi në mênyrên më të mirë për Pudzianowski, i cili e hodhi me një nokaut brutal rivalin për pothuajse 18 sekonda. Shihni pamjet e përballjes epike.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 
Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore