Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

VIDEO/ Pamje virale dhe të shëmtuara, trajneri i Izraelit godet me shuplakë lojtarin e tij

VIDEO/ Pamje virale dhe të shëmtuara, trajneri i Izraelit godet me

Zhgënjimi i Guy Luzon me Ziv Morgan u kthye në një shuplakë, pasi mbrojtësi po merrte udhëzimet nga trajneri dhe vazhdoi ta bënte edhe pas shuplakës.

Izraeli priti Irlandën për play-off e Euro 2023 U21 dhe trajneri Guy Luzon mori vëmendjen për një reagim të asëhpër ndaj djaloshit. Trajneri i kombëtares dhe ish-trajneri i Standard Liege, Maccabi Haifa dhe Beitar, ndër të tjera, i bëri vërejtje një prej lojtarëve të tij gjatë një ndërprerje në ndeshe, por ai doli nga vetja.

Zemërimi i tij ndaj Ziv Morgan u kthye në një shuplakë, me qendërmbrojtësin që nuk reagoi dhe vazhdoi të dëgjonte britmat e trajnerit.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore