Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

VIDEO/ Nxehen gjakrat te Napoli, irritohet sulmuesi, Spalleti e përzë nga stërvitja

VIDEO/ Nxehen gjakrat te Napoli, irritohet sulmuesi, Spalleti e përzë

Napoli po vijon përgatitjet për sezonin e ri futbollistik të Serie A. Seanca e sotme stërvitore e napoletanëve nuk ka shkuar siç duhet, e shkak është bërë një faull.

Sulmuesi Victor Osimhen është parë tejet i irritur në fushë, teksa trajneri Spalleti vendosi që ta largonte nga fusha. “Po flisni shumë, shkoni dhe bëni dush” – dëgjohet të thotë tekniku. Gjithsesi, nigerianit iu deshën shumë minuta për t’u qetësuar.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore