Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

VIDEO / Momenti kur lojtarët e Manchester Cityt mësuan që u shpallën kampionë!

VIDEO / Momenti kur lojtarët e Manchester Cityt mësuan që u

Manchester City u kurorëzua kampion i Anglisë për herë të nëntë në historinë e tyre dhe 3 radhazi në pesë vitet e fundit.

Këtë sezon titulli i Premierligës u mbyll në ambientet stërvitore të klubit, “Etihad Campus”, ku “qytetarët” po përgatiteshin për ndeshjen ndaj Chelsea të dielën.

Lojtarët e Pep Guardiolës ishin mbledhur në një dhomë duke parë ndeshjen e Nottingham kundër Arsenalit në TV. Ishte fitorja e Forestit që i kurorëzoi matematikisht kampionë dhe kur arbitri dha bilbilin e fundit, ata shpërthyen në festime. 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore