Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

(VIDEO) Mbappe realizon gol të jashtëzakonshëm, kombinim perfekt me Hakimi

(VIDEO) Mbappe realizon gol të jashtëzakonshëm, kombinim perfekt

PSG nuk di të ndalet ndaj Juventusit duke shënuar edhe golin e dytë.

Mbappe dhe Hakimi kanë bërë një kombinim të frikshëm me një passim dhe francezi ka shënuar përsëri.

Situata e përplasjes Mbappe-Pogba 

“France Info” ka raportuar se Pol Pogba ka pranuar se ka kontaktuar me “magjistarin” në intervistën e tij të dytë para hetuesve të policisë. Megjithatë, ylli francez thuhet se ka hedhur poshtë akuzën që ai ka kërkuar që të “mallkohet” Kilian Mbape. Çështja Pogba është aktualisht në duart e dy gjyqtarëve hetues dhe prokurorisë së Parisit, e cila hapi një hetim zyrtar gjyqësor të premten mbi pretendimet e Pogbasë se ishte viktimë e tentativës së shantazhit. Në intervistën e dytë, ish-mesfushori i Mançester Junajtid u tha hetuesve se ai beson se shantazhuesit e vërtetë kanë bërë presion mbi vëllain e tij Mathias, prandaj Mathias ka marrë pjesë në këtë aferë. Pogba thuhet se ka ndryshuar dy herë numrin e telefonit or shkak të shantazhit, për t’u larguar nga ngacmimet me të cilat po përballet, por kjo ka qenë një metodë e pasuksesshme. Ndërkohë, hetimet vijojnë.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore