Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

VIDEO/ Marek Hamsik transferohet në Turqi, Trabzonspor e prezanton si gladiator

VIDEO/ Marek Hamsik transferohet në Turqi, Trabzonspor e prezanton si

Pak muaj më parë Marek Hamsik u rikthye në Europë pas eksperiencës në Kinë me Dalian, duke bërë një zgjedhje të çuditshme siç ishte firma me me Goteborg në kampionatin suedez.

Sllovakut 33-vjeçar i kanë mjaftuar 6 ndeshje dhe një goli shënuar për të bindur Trabzonspor që t’i bëjë një ofertë. Hamsik ka pranuar dhe këtë të martë ka ardhur edhe zyrtarizimi. Klubi turk e ka njoftuar afrimin e tij me një video të veçantë, ku mesfushori shfaqet si një gladiator.

Një afrim i rëndësishëm ky për skuadrën nga Trabzoni që me ish-mesfushorin e Napolit në skuadër do të tentojë fitimin e titullit kampion sezonin e ardhshëm.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Në Fokus

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore