Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

VIDEO/ Kërkoi një foto me Messin, sigurimi tërheq “zvarrë” djaloshin, ylli argjentinas bën veprimin special

VIDEO/ Kërkoi një foto me Messin, sigurimi tërheq

Lionel Messi duket se është ringjallur kohët e fundit me ekipin francez pasi paraqitjet e tij janë me të vërtetë të jashtëzakonshme.

Mbrëmjen e djeshme, PSG fitoi Superkupën e Francës me rezultatin 4-0 ndaj Nantes, ku argjentinasi ishte autori i golit të parë.

Pasi përfundoi ndeshje, Messi ishte duke u shoqëruar nga sigurimi drejt tunelit dhe një djalosh i vogël vrapoi pas tij për të bërë një foto me yllin argjentinas.

Sigurimi nuk e lejoi këtë gjë dhe e tërhoqi pothuajse zvarrë fansin e vogël. Messit nuk i pëlqeu ky veprim dhe ka ndërhyrë në mënyrë të shpejtë duke u thënë që ta lejnon tifozin e vogël t’i afrohej.

Ata e dëgjuan Messin dhe djaloshi realizoi foton e tij të ëndrrave, madje duke i dhënë edhe një përqafim Messit në fund.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore