Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

VIDEO/ Keç apo futboll?! Kafshime dhe shkulje flokësh, sherri "epik" mes dy lojtarëve të La Liga-s

VIDEO/ Keç apo futboll?! Kafshime dhe shkulje flokësh, sherri

Barcelona arriti të ruante edhe ditën e djeshme ecurinë pozitive, duke mposhtur me rezultatin 1 me 0 Atletiko Madrid.

Teksa dukej se ndeshja do të përfundonte pa shumë histori, dy lojtarët Feran Torres dhe Stefan Savic vendosën të bëheshin protegonistë për keq. Teksa ishin në një duel për  të marrë topin, të dy lojtarët nisën të “kacafyteshin” me njëri-tjetrin, duke i shkulur flokët por edhe kafshuar njëri tjetrin.

Arbitri nuk e mendoi shumë në këtë rast, duke u treguar lojtarëve direkt kartonin e kuq.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore