Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

VIDEO/ Kapiteni i Watford ofendon rëndë gazetarin pas pyetjes: Kopil i pacipë

VIDEO/ Kapiteni i Watford ofendon rëndë gazetarin pas pyetjes: Kopil i

Watford ra sot nga Premier League pas 38 javësh, dhe mesa duket kjo ka nxehur kapitenin Troy Deeney.

Watford humbi ndaj Arsenalit 3-2 dhe Deeney u pyet se a do të ishte kjo ndeshja e tij e fundit në karrierë, pra a do të tërhiqej nga futbolli.

Deeney-t nuk i pëlqeu aspak kjo pyetje dhe e cilësoi drejtpërdrejt ‘kopil të pacipë’, por kërkoi menjëherë falje teksa gazetari e falenderoi që po i kërkonte falje.
Në fund anglezi tha se nuk do të tërhiqej nga futbolli tani pas rënies nga Premier League.

"Nuk do të tërhiqem, kopil i pacipë. Më falni, më falni, nuk duhet të shaja, më falni," ka thënë Deeny në nerva e sipër.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore