Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

VIDEO/ Kampionati anglez nis furishëm, Arsenali shpartallon ekipin e Fulham

VIDEO/ Kampionati anglez nis furishëm, Arsenali shpartallon ekipin e Fulham

Kampionati anglez i futbollit nisi sot me ndeshjen Fulham-Arsenal. Derbi i Londrës u fitua nga “Topçinjtë” me rezultatin 3-0.

Golat për ekipin e drejtuar nga Mikel Arteta u shënuan nga Alexander Lacazette (9’), Gabriel Magalhaes (49’) dhe Pierre-Emerick Aubameyang (57’).

Për t’u shënuar performanca e Willian, i cili dha të treja pasimet për gol.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore