Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

VIDEO/ Javier Zanetti motivon ekipin e Erzenit, çfarë u tha legjenda e Interit shijakasve

VIDEO/ Javier Zanetti motivon ekipin e Erzenit, çfarë u tha legjenda

Erzeni do të ndeshet ditën e sotme ndaj Partizanit në orën 19:00.

Edhe pse zakonisht është trajneri apo kapiteni i cili motivon grupin, këtë herë ky motivim ka ardhur nga Milano për klubin e Erzenit. Javier Zanetti, legjenda e Interit, ka dërguar një videomesazh në drejtim të Erzenit për t’i karikuar në prag të ndeshjes ndaj “demave”.

“Për të gjithë skuadrën e Erzenit, për presidentin tuaj, një puthje nga larg dhe një përqafim të fortë. Iu uroj fat për ndeshjen e nesërme. Ndeshje e madhe, shkojmë, nuk dorëzohemi!”, dëgjohet të thotë Zanetti.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore